Jaunu klientu meklēšana

  • Mārketinga komandas efektivitāte paaugstinās, jo tiek nodrošināta pastāvīga jauno potenciālo klientu plūsma.
  • Jūsu ieņēmumi un apgrozījums palielinās, pateicoties efektīvākam darba sadalījumam.
  • Mārketinga komandas panākumi paaugstina darbinieku apmierinātību!

Pavisam noteikti katrs uzņēmuma vadītājs, kurš ir nodarbojies ar savu pakalpojumu vai produkcijas pārdošanu, ir kādreiz aizdomājies par to, kādā veidā varētu paaugstināt uzņēmuma darbinieku darba efektivitāti tā, lai patērētais laiks vai citi resursi nestu pēc iespējas vairāk labuma. Mēs Jums varam palīdzēt! Sazinoties pa tālruni ar mērķgrupas klientiem un izveidojot nepieciešamos kontaktus, mēs atradīsim klientus, kas būs ieinteresēti iegādāties Jūsu pakalpojumus vai produkciju. Citiem vārdiem sakot, mēs veidojam kontaktus, iesaistāmies diskusijā un «pārdodam» preces vai pakalpojuma ideju, kā arī nododam sadarboties gatavo klientu kontaktus pieredzējušai mārketinga klientu nodaļai darījuma slēgšanai.

Telemārketinga kampaņas laikā izmantojamās datubāzes tiek veidotas kopā ar klientu, ņemot vērā apjomu, cenu un projekta īpatnības. Mūsu datubāzi veido Latvijā publiski pieejamie privātpersonu un juridisko personu tālruņa numuri.

Pirms tirdzniecības pamatkampaņas uzsākšanas SIA «Telemarket» organizē testa kampaņu — izmēģinājuma tirdzniecību, kas ilgst 20–42 stundas. Testa ilgums ir atkarīgs gan no klienta vēlmēm, gan arī darba specifikas, taču testam ir jābūt pietiekami ilgam, lai iegūtu ticamus statistikas datus. Testa rezultātā tiek noskaidrots, pirmkārt, kādas ir preces pārdošanas iespējas un kāds varētu būt iespējamais kampaņas galarezultāts, otrkārt — cik lieli izdevumi ir nepieciešami vēlamā mērķa sasniegšanai. Šāda prakse pasūtītājam ļauj plānot gan telemārketinga kampaņas ilgumu, gan apjomu un budžetu, kā arī uzņēmuma ražošanas procesu, noliktavas stāvokli, apgrozījumu utt.

Telemārketinga pakalpojuma cena tiek aprēķināta par reāli paveiktu darbu. Netiek attiecināta nekāda sākuma vai beigu samaksa. Cena tiek noteikta, ņemot vērā likmi par darba stundu.

Sazinies ar mums: