Privātuma politika

Informācija par personu datu apstrādi

Datu pārzinis: SIA “Telemarket”, Reģistrācijas Nr. 40003352952, juridiskā adrese: Valguma iela 4A, Rīga, LV-1048; Tālrunis: +371 67611665, info@telemarketing.lv kontaktinformācija par personas datu aizsardzības jautājumiem: info@telemarketing.lv


Personas datu aizsardzība

SIA "Telemarket" uztur atbilstošus administratīvos, tehniskos un fiziskos aizsardzības līdzekļus, kas paredzēti, lai personas datus, ko uzņēmums iegūst, izmantojot Pakalpojumus, aizsargātu pret nejaušu, nelikumīgu vai neatļautu iznīcināšanu, traucējumiem, zudumu, pārveidošanu, piekļuvi, izpaušanu vai izmantošanu. SIA "Telemarket"  izmanto izstrādātās procedūras, kas palīdz nodrošināt, lai šādi dati atbilstu paredzētajam lietojumam un ir precīzi, pilnīgi un aktuāli.


Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē www.telemarketing.lv

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.allaboutcookies.org Jāņem vērā, ka SIA "Telemarket" vāc anonīmus sīkdatņu datus, kas neļauj identificēt lietotāju. 

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: www.aboutcookies.org Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.


Sīkdatņu lietošanas deklarācija